KONST / Litografier / Färglitografi 14906143
nr 1490 6143
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Måsar. Signerad, färglitografi, numrerad 156/310. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:26:43
19/9 15:45:50
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth